Następca Nexus 6P w drodze


Następca Nexus 6P w drodze

Google w tamtym roku przedstawił dwa smartfony z linii Nexus - przygotowanego we współpracy z LG Nexusa 5X oraz dostarczonego na rynek przez Huawei Nexusa 6P. W sieci niedawno pojawiły się informacje że Nexusa 6P ma mieć następcę. Sprzęt ma zaoferować wydajniejsze od zeszłorocznego modelu podzespoły.

Nowa wersja Nexusa 6P pojawiła się właśnie w internetowym benchmarku Geekbench. Nie jest znana pełna specyfikacji technicznej urządzenia, ale z udostępnionych przez niego danych wynika, że smartfon otrzyma m.in. SoC Qualcomm Snapdragon 820 z układem graficznym Adreno 530 oraz 4 GB pamięci RAM. Całość ma także działać pod kontrolą systemu operacyjnego Android N. Obecnie nie wiemy, jakie będą pozostałe komponenty urządzenia, ale możemy przypuszczać, że sprzęt będzie korzystał z podzespołów typowych dla segmentu high-end. Mówiąc krótko, powinniśmy spodziewać się po nim dobrego aparatu fotograficznego, pojemnej baterii oraz wyświetlacza pracującego w rozdzielczości QHD.

Niestety, w sieci brakuje obecnie informacji na temat daty premiery nowego Nexusa 6P. Wydaje się że urządzenie może zadebiutować w okolicach jesieni. Wtedy ma bowiem pojawić się system operacyjny Android N.Zobacz także:
T-Mobile na kartę - Program Premiowy za doładowanie 25 zł miesięcznnie T-Mobile przygotował dla klientów ofert na kartę pakiet premiowy z minutami do wszystkich sieci. Aby skorzystać z promocji należy uruchomić ją SMS-em o treści TAK pod nr 432. Następnie należy konto doładować kwotą minimum 25 zł w ciągu każdego miesiąca.

Szalonych Dni Orange do 31 maja Wystartowała kolejna odsłona Szalonych Dni Orange z dwa urządzeniami: Huawei P8 Lite i LG G3. W ramach promocji telefony dostępne są w abonamentach na 24 miesiące, zarówno dla nowych klientów, osób przenoszących numer, jak i dla osób przedłużających umowę.

Google zaprezentowało nowego asystenta o nazwie Home Google od dłuższego czasu mocno inwestuje w rozwój technologii przeznaczonej dla tzw. inteligentnych domów. Kolejnym krokiem w staraniach giganta z Mountain View o zagospodarowanie tego rynku ma być osobisty asystent bazujący na usłudze Google Now, zarządzający innymi rozwiązaniami tej firmy dla domu i sterowany za pomocą głosu.

Router FRITZ!Box 6820 LTE w sieci PLAY Niemiecka firma AVM wprowadziła na rynek polski nowy router FRITZ!Box 6820 LTE. Router jest dostępny w ofercie PLAY od 1 zł w abonamencie za 89zł. W sprzedaży detalicznej ma pojawić się od czerwca w cenie 899 zł. Model 6820 LTE umożliwia dostęp do Internetu LTE z prędkością do 150 Mbit/s.

Nokia wraca do gry o rynek smartfonów i tabletów z systemem Android Wszyscy ci, którzy czują sentyment do najpopularniejszej niegdyś marki telefonów, powinni się cieszyć, ponieważ Finowie postanowili ją ożywić - pisze Financial Times.
Nowe telefony


TOP 8