Internet za darmo na majówkę - Orange


Internet za darmo na majówkę - Orange

Internet za darmo na próbę, to promocja umożliwiająca Abonentom wszystkich ofert na kartę w Orange uzyskanie pakietu danych, ramach którego Abonent może korzystać z mobilnego dostępu do Internetu na terenie Polski. Aby otrzymać 1 GB za darmo, wyślij SMS-a o treści Internet pod bezpłatny numer 80104. Bonus jest ważny 3 dni.

Promocja obowiązuje od 28 kwietnia do 3 maja 2016 we wszystkich taryfach Orange na kartę.

Środki dostępne w ramach Pakietu są ważne przez 3 dni (do godziny 23:59:59) licząc od dnia następującego po dniu aktywacji Pakietu, chyba że Abonent wykorzysta wszystkie środki dostępne w ramach Pakietu, przed upływem okresu jego ważności.
Ważność Pakietu obowiązuje również użytkowników usługi Konto ważne rok.Zobacz także:
T-Mobile na kartę - Program Premiowy za doładowanie 25 zł miesięcznnie T-Mobile przygotował dla klientów ofert na kartę pakiet premiowy z minutami do wszystkich sieci. Aby skorzystać z promocji należy uruchomić ją SMS-em o treści TAK pod nr 432. Następnie należy konto doładować kwotą minimum 25 zł w ciągu każdego miesiąca.

Szalonych Dni Orange do 31 maja Wystartowała kolejna odsłona Szalonych Dni Orange z dwa urządzeniami: Huawei P8 Lite i LG G3. W ramach promocji telefony dostępne są w abonamentach na 24 miesiące, zarówno dla nowych klientów, osób przenoszących numer, jak i dla osób przedłużających umowę.

Google zaprezentowało nowego asystenta o nazwie Home Google od dłuższego czasu mocno inwestuje w rozwój technologii przeznaczonej dla tzw. inteligentnych domów. Kolejnym krokiem w staraniach giganta z Mountain View o zagospodarowanie tego rynku ma być osobisty asystent bazujący na usłudze Google Now, zarządzający innymi rozwiązaniami tej firmy dla domu i sterowany za pomocą głosu.

Router FRITZ!Box 6820 LTE w sieci PLAY Niemiecka firma AVM wprowadziła na rynek polski nowy router FRITZ!Box 6820 LTE. Router jest dostępny w ofercie PLAY od 1 zł w abonamencie za 89zł. W sprzedaży detalicznej ma pojawić się od czerwca w cenie 899 zł. Model 6820 LTE umożliwia dostęp do Internetu LTE z prędkością do 150 Mbit/s.

Nokia wraca do gry o rynek smartfonów i tabletów z systemem Android Wszyscy ci, którzy czują sentyment do najpopularniejszej niegdyś marki telefonów, powinni się cieszyć, ponieważ Finowie postanowili ją ożywić - pisze Financial Times.
Nowe telefony


TOP 8