Nowa promocja dla przenoszących numer do T-Mobile


Nowa promocja dla przenoszących numer do T-Mobile

Od dzisiaj (6 maja) osoba, która przeniesie swój numer do T-Mobile będzie mógł skorzystać z promocji, w ramach której przez 4 miesiące w cenie 10 zł miesięcznie otrzyma nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 100 GB danych.

Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony - można z niej zrezygnować w dowolnym momencie. Po 4 miesiącach cena abonamentu to 29,99 zł (w tym nielimitowane połączenia na komórki i 1 GB transferu). Za dodatkowe 6 zł można wykupić nielimitowane połączenia na polskie numery stacjonarne, za 10 zł pakiet 100000 wiadomości SMS/MMS, kolejne 500 MB (pod wliczonym w cenę 1 GB) kosztuje 10 zł, a każdy następy 1 GB 10 zł (do 3,5 GB).Zobacz także:
T-Mobile na kartę - Program Premiowy za doładowanie 25 zł miesięcznnie T-Mobile przygotował dla klientów ofert na kartę pakiet premiowy z minutami do wszystkich sieci. Aby skorzystać z promocji należy uruchomić ją SMS-em o treści TAK pod nr 432. Następnie należy konto doładować kwotą minimum 25 zł w ciągu każdego miesiąca.

Szalonych Dni Orange do 31 maja Wystartowała kolejna odsłona Szalonych Dni Orange z dwa urządzeniami: Huawei P8 Lite i LG G3. W ramach promocji telefony dostępne są w abonamentach na 24 miesiące, zarówno dla nowych klientów, osób przenoszących numer, jak i dla osób przedłużających umowę.

Google zaprezentowało nowego asystenta o nazwie Home Google od dłuższego czasu mocno inwestuje w rozwój technologii przeznaczonej dla tzw. inteligentnych domów. Kolejnym krokiem w staraniach giganta z Mountain View o zagospodarowanie tego rynku ma być osobisty asystent bazujący na usłudze Google Now, zarządzający innymi rozwiązaniami tej firmy dla domu i sterowany za pomocą głosu.

Router FRITZ!Box 6820 LTE w sieci PLAY Niemiecka firma AVM wprowadziła na rynek polski nowy router FRITZ!Box 6820 LTE. Router jest dostępny w ofercie PLAY od 1 zł w abonamencie za 89zł. W sprzedaży detalicznej ma pojawić się od czerwca w cenie 899 zł. Model 6820 LTE umożliwia dostęp do Internetu LTE z prędkością do 150 Mbit/s.

Nokia wraca do gry o rynek smartfonów i tabletów z systemem Android Wszyscy ci, którzy czują sentyment do najpopularniejszej niegdyś marki telefonów, powinni się cieszyć, ponieważ Finowie postanowili ją ożywić - pisze Financial Times.
Nowe telefony


TOP 8