HTC 10 w sieci Play


HTC 10 w sieci Play

W sieci Play pojawił się nowy smartfon HTC 10. Urządzenie jest dostępne za 1 zł w abonamencie od 179,99 zł miesięcznie.

Telefon ma metalową obudowę, 5,2-calowy ekran QHD (1440 x 2560 pikseli, Super LCD 5), ze szkłem czołowym Gorilla Glass 4 o zakrzywionych brzegach, Snapdragona 820, 4 GB pamięci RAM, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci microSD (do 2 TB), akumulator o pojemności 3000 mAh, ładowanie przez USB-C w standardzie Quick Charge 3.0, czytnik linii, LTE Cat 9 (450/50 Mb/s) i Androida 6.0.

Aparat telefonu ma matrycę 12 Mpix, optyczną stabilizację obrazu, laserowy autofocus, dwukolorową lampę i obiektyw o przysłonie F/1.8. Aparat zapisuje 12-bitowe pliki RAW oraz filmy 4K z dźwiękiem wysokiej rozdzielczości. Z przodu znajdziemy aparat 5 Mpix, z optyczną stabilizacją obrazu i podobnie jak w przypadku głównego aparatu dostajemy jasny obiektyw F/1.8. W telefonie wykorzystywane są dwa głośniki - ten służący też jako głośnik słuchawki przy odtwarzaniu multimediów służy głównie do emisji tonów wysokich, zaś dodatkowy obok złącza ładowania zajmuje się tonami niskimi.Zobacz także:
T-Mobile na kartę - Program Premiowy za doładowanie 25 zł miesięcznnie T-Mobile przygotował dla klientów ofert na kartę pakiet premiowy z minutami do wszystkich sieci. Aby skorzystać z promocji należy uruchomić ją SMS-em o treści TAK pod nr 432. Następnie należy konto doładować kwotą minimum 25 zł w ciągu każdego miesiąca.

Szalonych Dni Orange do 31 maja Wystartowała kolejna odsłona Szalonych Dni Orange z dwa urządzeniami: Huawei P8 Lite i LG G3. W ramach promocji telefony dostępne są w abonamentach na 24 miesiące, zarówno dla nowych klientów, osób przenoszących numer, jak i dla osób przedłużających umowę.

Google zaprezentowało nowego asystenta o nazwie Home Google od dłuższego czasu mocno inwestuje w rozwój technologii przeznaczonej dla tzw. inteligentnych domów. Kolejnym krokiem w staraniach giganta z Mountain View o zagospodarowanie tego rynku ma być osobisty asystent bazujący na usłudze Google Now, zarządzający innymi rozwiązaniami tej firmy dla domu i sterowany za pomocą głosu.

Router FRITZ!Box 6820 LTE w sieci PLAY Niemiecka firma AVM wprowadziła na rynek polski nowy router FRITZ!Box 6820 LTE. Router jest dostępny w ofercie PLAY od 1 zł w abonamencie za 89zł. W sprzedaży detalicznej ma pojawić się od czerwca w cenie 899 zł. Model 6820 LTE umożliwia dostęp do Internetu LTE z prędkością do 150 Mbit/s.

Nokia wraca do gry o rynek smartfonów i tabletów z systemem Android Wszyscy ci, którzy czują sentyment do najpopularniejszej niegdyś marki telefonów, powinni się cieszyć, ponieważ Finowie postanowili ją ożywić - pisze Financial Times.
Nowe telefony


TOP 8