Tanie Triki na Święta w Plush na kartę


Tanie Triki na Święta w Plush na kartę

Tanie Triki to nowa świąteczna kampania reklamowa Plush na kartę.

Płacąc 15 zł klienci otrzymują 2 GB Internetu i SMS-y bez limitu ważne przez okres 30 dni. Usługę uruchamia krótki kod *136*11*01#. Za analogiczny pakiet wzbogacony o tańszą stawkę za połączenia do wszystkich sieci (0,09 zł) Klienci zapłacą 20 zł, również na 30 dni. Kod do uruchomienia usługi, to *136*11*03#.

Istnieje również możliwość uruchomienia nielimitowanych rozmów i SMS-ód do wszystkich sieci oraz pakietu danych 0,5 GB za 35 zł na 30 dni, kodem *136*11*05#. Ten sam pakiet, ale bez Internetu kosztuje 30 zł, uruchamia go kod *136*11*15#, a same rozmowy bez limitu uruchamia kod *136*11*08#, a koszt, to 25 zł.
Zobacz także:
T-Mobile na kartę - Program Premiowy za doładowanie 25 zł miesięcznnie T-Mobile przygotował dla klientów ofert na kartę pakiet premiowy z minutami do wszystkich sieci. Aby skorzystać z promocji należy uruchomić ją SMS-em o treści TAK pod nr 432. Następnie należy konto doładować kwotą minimum 25 zł w ciągu każdego miesiąca.

Szalonych Dni Orange do 31 maja Wystartowała kolejna odsłona Szalonych Dni Orange z dwa urządzeniami: Huawei P8 Lite i LG G3. W ramach promocji telefony dostępne są w abonamentach na 24 miesiące, zarówno dla nowych klientów, osób przenoszących numer, jak i dla osób przedłużających umowę.

Google zaprezentowało nowego asystenta o nazwie Home Google od dłuższego czasu mocno inwestuje w rozwój technologii przeznaczonej dla tzw. inteligentnych domów. Kolejnym krokiem w staraniach giganta z Mountain View o zagospodarowanie tego rynku ma być osobisty asystent bazujący na usłudze Google Now, zarządzający innymi rozwiązaniami tej firmy dla domu i sterowany za pomocą głosu.

Router FRITZ!Box 6820 LTE w sieci PLAY Niemiecka firma AVM wprowadziła na rynek polski nowy router FRITZ!Box 6820 LTE. Router jest dostępny w ofercie PLAY od 1 zł w abonamencie za 89zł. W sprzedaży detalicznej ma pojawić się od czerwca w cenie 899 zł. Model 6820 LTE umożliwia dostęp do Internetu LTE z prędkością do 150 Mbit/s.

Nokia wraca do gry o rynek smartfonów i tabletów z systemem Android Wszyscy ci, którzy czują sentyment do najpopularniejszej niegdyś marki telefonów, powinni się cieszyć, ponieważ Finowie postanowili ją ożywić - pisze Financial Times.
Nowe telefony


TOP 8