myPhone Luna - 5.5-calowiec za 599 zł w Biedronce


myPhone Luna - 5.5-calowiec za 599 zł w Biedronce

Od 24 listopada w ofercie Biedronki pojawił się zestaw złożony z myPhone Luna i karty startowej TuBiedronka z bezpłatnym czteromiesięcznym dostępem do internetu w cenie 599 złotych. Luna, to pierwszy phablet w ofercie myPhone. Wyposażony w sześciordzeniowy procesor, 1 GB pamięci RAM, aparat o rozdzielczości 8 MPix i ekran IPS o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 720p. Jak na myPhone przystało, LUNA obsługuje dwie karty SIM jednocześnie. Specyfikację uzupełniają moduł Bluetooth 4.0, GPS, WiFi 802.11b/g/n oraz obsługa transferu danych HSDPA+ 21.4 Mbps i HSUPA 5.76 Mbps na obu złączach kart SIM.

W zestawie znajduje się karta startowa sieci TuBiedronka. W ramach promocji karta umożliwia bezpłatny dostęp do sieci Internet (1 GB) przez cztery pierwsze miesiące oraz dostęp do atrakcyjnej oferty na transfer 3 GB miesięcznie w późniejszym okresie.

Instrukcja obsługi myPhone Luna


Zobacz także:
T-Mobile na kartę - Program Premiowy za doładowanie 25 zł miesięcznnie T-Mobile przygotował dla klientów ofert na kartę pakiet premiowy z minutami do wszystkich sieci. Aby skorzystać z promocji należy uruchomić ją SMS-em o treści TAK pod nr 432. Następnie należy konto doładować kwotą minimum 25 zł w ciągu każdego miesiąca.

Szalonych Dni Orange do 31 maja Wystartowała kolejna odsłona Szalonych Dni Orange z dwa urządzeniami: Huawei P8 Lite i LG G3. W ramach promocji telefony dostępne są w abonamentach na 24 miesiące, zarówno dla nowych klientów, osób przenoszących numer, jak i dla osób przedłużających umowę.

Google zaprezentowało nowego asystenta o nazwie Home Google od dłuższego czasu mocno inwestuje w rozwój technologii przeznaczonej dla tzw. inteligentnych domów. Kolejnym krokiem w staraniach giganta z Mountain View o zagospodarowanie tego rynku ma być osobisty asystent bazujący na usłudze Google Now, zarządzający innymi rozwiązaniami tej firmy dla domu i sterowany za pomocą głosu.

Router FRITZ!Box 6820 LTE w sieci PLAY Niemiecka firma AVM wprowadziła na rynek polski nowy router FRITZ!Box 6820 LTE. Router jest dostępny w ofercie PLAY od 1 zł w abonamencie za 89zł. W sprzedaży detalicznej ma pojawić się od czerwca w cenie 899 zł. Model 6820 LTE umożliwia dostęp do Internetu LTE z prędkością do 150 Mbit/s.

Nokia wraca do gry o rynek smartfonów i tabletów z systemem Android Wszyscy ci, którzy czują sentyment do najpopularniejszej niegdyś marki telefonów, powinni się cieszyć, ponieważ Finowie postanowili ją ożywić - pisze Financial Times.
Nowe telefony


TOP 8