BlackBerry oferuje nawet 550 dolarów za wymianę iPhona na model Passport


BlackBerry oferuje nawet 550 dolarów za wymianę iPhona na model Passport

BlackBerry próbuje przekonać użytkowników iPhonów do przesiadki na swój najlepszy smartfon o nazwie Passport. Czy taki prezent w postaci nawet 550 dolarów za zwrot iPhona okaże się być wystarczającą zachętą?

Promocja rozpocznie się w poniedziałek i trwa do 13 lutego 2015 obejmie swoim zasięgiem USA oraz Kanadę. Kwota, jaką otrzyma użytkownik iPhona jest uzależniona od wersji smartfona. iPhone 4S oznacza wypłatę 90 dolarów, a iPhone 6 - 400 dolarów. Do każdego iPhona należy doliczyć jeszcze bonus w wysokości 150 dolarów.

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest zakup modelu BlackBerry Passport bez umowy, w cenie 599 lub 699 dolarów, ze strony Amazonie lub strony producenta. Urządzenie charakteryzuje się dużym, kwadratowym ekranem i klawiaturą QWERTY oraz funkcjami dedykowanymi klientom biznesowym.

Obecny udział BlackBerry w globalnym rynku smartfonów wynosi ok. 1 %.


Zobacz także:
T-Mobile na kartę - Program Premiowy za doładowanie 25 zł miesięcznnie T-Mobile przygotował dla klientów ofert na kartę pakiet premiowy z minutami do wszystkich sieci. Aby skorzystać z promocji należy uruchomić ją SMS-em o treści TAK pod nr 432. Następnie należy konto doładować kwotą minimum 25 zł w ciągu każdego miesiąca.

Szalonych Dni Orange do 31 maja Wystartowała kolejna odsłona Szalonych Dni Orange z dwa urządzeniami: Huawei P8 Lite i LG G3. W ramach promocji telefony dostępne są w abonamentach na 24 miesiące, zarówno dla nowych klientów, osób przenoszących numer, jak i dla osób przedłużających umowę.

Google zaprezentowało nowego asystenta o nazwie Home Google od dłuższego czasu mocno inwestuje w rozwój technologii przeznaczonej dla tzw. inteligentnych domów. Kolejnym krokiem w staraniach giganta z Mountain View o zagospodarowanie tego rynku ma być osobisty asystent bazujący na usłudze Google Now, zarządzający innymi rozwiązaniami tej firmy dla domu i sterowany za pomocą głosu.

Router FRITZ!Box 6820 LTE w sieci PLAY Niemiecka firma AVM wprowadziła na rynek polski nowy router FRITZ!Box 6820 LTE. Router jest dostępny w ofercie PLAY od 1 zł w abonamencie za 89zł. W sprzedaży detalicznej ma pojawić się od czerwca w cenie 899 zł. Model 6820 LTE umożliwia dostęp do Internetu LTE z prędkością do 150 Mbit/s.

Nokia wraca do gry o rynek smartfonów i tabletów z systemem Android Wszyscy ci, którzy czują sentyment do najpopularniejszej niegdyś marki telefonów, powinni się cieszyć, ponieważ Finowie postanowili ją ożywić - pisze Financial Times.
Nowe telefony


TOP 8