Amazon wabi użytkowników Androida. Zestaw gier i aplikacji za darmo


Amazon wabi użytkowników Androida. Zestaw gier i aplikacji za darmo

Amazon drugi raz w tym miesiącu przygotował zestaw darmowych aplikacji dla osób, które zdecydują się skorzystać z jego sklepu. Promocja dotyczy 10 tytułów i obowiązuje do końca dnia.

Ilość programów i gier nie oszołamia, ale to dobra okazja do uzupełnienia swojej kolekcji aplikacji. Aby skorzystać z promocji należy posiadać konto w usługach Amazon oraz pobrać program Amazon Appstore.

Poniżej prezentujemy listę przecenionych aplikacji i gier:
- Sonic The Hedgehog 2
- KAYAK PRO
- Rayman Jungle Run
- Daniel Tigers Day & Night
- Cut the Rope
- Perfectly Clear
- Riptide GP2
- Docs To Go Premium Key
- Alarm Clock Extreme
- Daily Workouts
- Ultimate Hangman HDZobacz także:
T-Mobile na kartę - Program Premiowy za doładowanie 25 zł miesięcznnie T-Mobile przygotował dla klientów ofert na kartę pakiet premiowy z minutami do wszystkich sieci. Aby skorzystać z promocji należy uruchomić ją SMS-em o treści TAK pod nr 432. Następnie należy konto doładować kwotą minimum 25 zł w ciągu każdego miesiąca.

Szalonych Dni Orange do 31 maja Wystartowała kolejna odsłona Szalonych Dni Orange z dwa urządzeniami: Huawei P8 Lite i LG G3. W ramach promocji telefony dostępne są w abonamentach na 24 miesiące, zarówno dla nowych klientów, osób przenoszących numer, jak i dla osób przedłużających umowę.

Google zaprezentowało nowego asystenta o nazwie Home Google od dłuższego czasu mocno inwestuje w rozwój technologii przeznaczonej dla tzw. inteligentnych domów. Kolejnym krokiem w staraniach giganta z Mountain View o zagospodarowanie tego rynku ma być osobisty asystent bazujący na usłudze Google Now, zarządzający innymi rozwiązaniami tej firmy dla domu i sterowany za pomocą głosu.

Router FRITZ!Box 6820 LTE w sieci PLAY Niemiecka firma AVM wprowadziła na rynek polski nowy router FRITZ!Box 6820 LTE. Router jest dostępny w ofercie PLAY od 1 zł w abonamencie za 89zł. W sprzedaży detalicznej ma pojawić się od czerwca w cenie 899 zł. Model 6820 LTE umożliwia dostęp do Internetu LTE z prędkością do 150 Mbit/s.

Nokia wraca do gry o rynek smartfonów i tabletów z systemem Android Wszyscy ci, którzy czują sentyment do najpopularniejszej niegdyś marki telefonów, powinni się cieszyć, ponieważ Finowie postanowili ją ożywić - pisze Financial Times.
Nowe telefony


TOP 8