Tańsze połączenia z infolinią Orange


Tańsze połączenia z infolinią Orange

Tańsze połączenia z infolinią Orange będą obowiązywać od 25 grudnia 2014 r. Opłatą za połączenie będzie rozliczaną sekundowo (stawka 0,29 zł za minutę), aż do osiągnięcia pułapu będącego do tej pory opłatą jednorazową (1,50 zł). Za dalszą część połączenia nie będą już naliczane dodatkowe opłaty.

Użytkownicy ofert Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Smart Plan Mix II oraz Orange Free Net w przypadku numeru *200 zapłacą nie więcej niż 0,22 zł, a za połączenie z *500 zapłacą nie więcej niż 0,50 zł.

Użytkownicy Orange Free Net i ofert kartę Orange Yes, Orange POP, Orange One, Nowe Orange GO, Orange Smart na Kartę, Orange Free na Kartę i Ekstra Numer nie zapłacą więcej niż 1,5 zł za połączenia z numerami 510100100, *100 i *400. Połączenie z *800 będzie nie droższe niż 1,5 zł w Orange Free Net i 2 zł w ofertach na kartę.


Zobacz także:
T-Mobile na kartę - Program Premiowy za doładowanie 25 zł miesięcznnie T-Mobile przygotował dla klientów ofert na kartę pakiet premiowy z minutami do wszystkich sieci. Aby skorzystać z promocji należy uruchomić ją SMS-em o treści TAK pod nr 432. Następnie należy konto doładować kwotą minimum 25 zł w ciągu każdego miesiąca.

Szalonych Dni Orange do 31 maja Wystartowała kolejna odsłona Szalonych Dni Orange z dwa urządzeniami: Huawei P8 Lite i LG G3. W ramach promocji telefony dostępne są w abonamentach na 24 miesiące, zarówno dla nowych klientów, osób przenoszących numer, jak i dla osób przedłużających umowę.

Google zaprezentowało nowego asystenta o nazwie Home Google od dłuższego czasu mocno inwestuje w rozwój technologii przeznaczonej dla tzw. inteligentnych domów. Kolejnym krokiem w staraniach giganta z Mountain View o zagospodarowanie tego rynku ma być osobisty asystent bazujący na usłudze Google Now, zarządzający innymi rozwiązaniami tej firmy dla domu i sterowany za pomocą głosu.

Router FRITZ!Box 6820 LTE w sieci PLAY Niemiecka firma AVM wprowadziła na rynek polski nowy router FRITZ!Box 6820 LTE. Router jest dostępny w ofercie PLAY od 1 zł w abonamencie za 89zł. W sprzedaży detalicznej ma pojawić się od czerwca w cenie 899 zł. Model 6820 LTE umożliwia dostęp do Internetu LTE z prędkością do 150 Mbit/s.

Nokia wraca do gry o rynek smartfonów i tabletów z systemem Android Wszyscy ci, którzy czują sentyment do najpopularniejszej niegdyś marki telefonów, powinni się cieszyć, ponieważ Finowie postanowili ją ożywić - pisze Financial Times.
Nowe telefony


TOP 8